ŽŪRIJA 2019

Viktors Zemgals – Dziedātājs, dziesmu autors, vairāk pazīstams kā šlāgerizpildītājs un jau 38 gadus kā viens no kvarteta "EOLIKA" dalībniekiem. Savulaik "Laika Vecis" jeb laika ziņu diktors un Latvijas TV seja...

"Galvenā nav uzvara, bet gan drosme piedalīties, un tas jau ir pirmais solis uz panākumiem! Lai jums visiem veicas!"

Kasher (Kaspars Blūms Blumanis) - Brīvmākslinieks un uzņēmējs vienā!

Vienmēr kreatīvs, radošs un spilgts! O kartes skatuve dalībnieks, TV3 Koru karu dalībnieks, Riga TV24 Rīgas raidījuma "Stila pavēlnieks" vadītājs," Eiropas Kustība Latvijā" valdes loceklis un SIA "Kašera sapņu fabrikas" īpašnieks.

Uģis Roze, vokālais pedagogs, dziedātājs. Beidzis Latvijas Valsts konservatoriju. Dziedājis vairākās latviešu populārās grupās: Inversija, Turaidas roze. Sadarbojies ar komponistu Jāni Lūsēnu, viņa muzikālajās izrādēs. Pašlaik aktīvi koncertē. Ir vokālais pedagogs Ādažu mūzikas skolā un Rīgas skolēnu pilī. Audzēkņi ir piedalījušies un guvuši godalgotas vietas Latvijas un starptautiskos konkursos.

"Vēlu veiksmi, lai viss iecerētais, izdodas! "

Maija Sējāne – Dziedātāja, profesionāla pianiste, absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju. Muzikālo TV šovu producente. Jau 14 gadus strādā par vokālo pedagogu.

Mūziķe piedalījusies neskaitāmos muzikālos projektos, sadarbojoties ar grupu "Instrumenti", komponistu Jāni Lūsēnu, labākajiem Latvijas džeza mūziķiem. Maija ir Riga Jazz Stage laureāte, uzstājusies lielākajos Latvijas festivālos- "Positivus festival", "Summer Sound", "Rīgas ritmi".

Šobrīd darbojas pasaulē populārajā TV šovā "X- faktors" kā muzikālā producente un vokālais pedagogs.

"Izbaudiet uzstāšanās brīdi! Tas ir maģisks!"

Konkursa organizatore, žūrijas locekle

Indra Raila – konkursa "POPFESTJŪRMALA" organizatore, vokālās studijas "Notiņa" vadītāja, kora diriģente, mūziķe.


Esmu Jūrmalniece, beigusi Jūrmalas mūzikas skolu, vēlāk Jāzepa Vītola mūzikas akadēmiju.

Lielākā un labākā daļa manas muzikālās dzīves ir saistīta ar bērniem un dziesmu, ar mūziku.

Mans lolojums - konkurss POPFESTJŪRMALA ir guvis lielu atsaucību Latvijas Republikā – mums ir tik talantīgi, dziedāt griboši bērni!

Esmu arī bērnu kora diriģente.

Bērni zina, ka mana diriģenta roka ir kā spogulis dvēselei - tai klausot vari izdziedāt savas jūtas, skaistumu, kas ir Tevī un ap Tevi.

Ar Jūrmalas bērnu kori koncertējot esam apbraukājuši daudzas Latvijas pilsētas. Esam koncertējuši arī Spānijā, Grieķijā, Turcijā, Ungārijā, Čehijā, Zviedrijā , mazliet iepazinuši citu tautu kultūru un sadraudzējušies ar bērniem.

Kora lepnums ir zelta medaļa un 1. vieta prestižajā Starptautiskajā koru konkursā Olomoucā, Čehijā, kur piedalījās 29 kori no dažādām valstīm.

Saceru arī dziesmas bērniem, jo mūzika ir manā dvēselē.

"Lai visiem konkursa dalībniekiem veicas! Sadziedāsimies Jūrmalā!"

Laura Raila – pop/ jazz dziedātāja un vokālais pedagogs, dažādu mūzias šovu dalībniece - TV3 "KORU KARI", „Dziedošās ģimenes 3” , „Okartes skatuve 2”, kā arī "LNT Mūsu labakās dziesmas." Konkursa "POPFESTJŪRMALA" organizatore.


Šo gadu laikā muzikāla bagāža ir liela, 2017. gadā iznāk debijas albums "Es gribēju ko teikt." , izdoti vairāki singli un iznākuši videoklipi.

"Esmu neizsakāmi priecīga, ka mūsu mīļais PopfestJūrmala konkurss dzīvo jau 10.gadu. Jūs visi esat fantastiski, esmu ļoti priecīga katru satikt un redzēt kā augat vokāli. Konkursa siltā atmosfēra dara mūs visus emocionāli bagātus un uzlādē. Gūstiet no konkursa pieredzi un enerģijas ladiņu. Uz tikšanos :)"


ŽŪRIJA IEPRIEKŠĒJOS GADOS:

Kaspars Tīmanis

Ivo Grīsniņš-Grīslis - dziedātājs, trompetiats, dažādu TV mūzikas šovu dalībnieks


Ivo sācis muzicēt 6 gadu vecumā. Dziedājis bērnu popgrupā "Zīles" un ansamblī "Decima". Kopā ar rokgrupu "Marce" piedalījies festivālos "Sinepes un medus", "Stage number one" un Dānijas jauno grupu festivālā "Brogarden".

Absolvējis Aizkraukles Pētera Barisona mūzikas skolas trompetes klasi. Ilgāku laiku dziedājis Gunāra Kalniņa vadītajā "GG choir", bekvokāla pieredzi sācis praktizēt, sadarbojoties ar dziedātāju Normundu Rutuli. Aktīvi darbojies grupas "Prego" sastāvā, kā rezultātā tika izdots debijas albums "Nākotne", kurā iekļautas Ivo komponētās dziesmas "We are one" un "Feeling", kas grupas pastāvēšanas laikā divas reizes iekļuvusi Latvijas Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā.

Kā solists guvis lielu pieredzi, piedaloties Eirovīzijas nacionālās atlases konkursos, galvenokārt izpildot mūziķa Ingara Viļuma komponētās dziesmas. Ivo ir piedalījies vairākos TV šovos- LNT veidotajā " Zvaigžńu lietus", TV3 šovā "Sanāciet! Sadziediet!", un nu jau trešo sezonu kopā ar MC orkestri muzicē populārākajā pašmāju raidījumā "Es mīlu tevi Latvija". Paralēli muzikālajai darbībai Ivo nodarbojas ar videolietām – filmē, montē un veido dažādus televīzijas šovus!

2015.gada 14.decembrī, Ivo 30. dzimšanas dienā iznāca viņa debijas albums "Ivo Grīsniņš-Grīslis".

"Vienmēr dariet visu no sirds"

Miks Dukurs ir daudzpusīgs mūziķis, dziedātājs, kurš šobrīd dzīvo Rīgā.


Dziedātājs pats raksta mūziku, tekstus un producē paša rakstītos skaņdarbus. Vairāku veiksmīgu singlu autors, pedejo no tiem iepazinām supernova - "Spritual preast," darbojies neskaitāmos mūzikas žanros, tv projektos, mūziklos un pat kabarē.

"Nekad neapstājaties pie sasniegtā un nebaidaties doties pretim nezināmajam."

Andris Ābelīte - dziedātājs, trompetists, grupas "Labvēlīgais tips" dalībnieks


"Lai nekas nespēj apslāpēt vēlmi radīt, muzicēt un tikt pamanītiem raibajā un pārsteigumiem bagātajā mākslas pasaulē."

Normunds Pauniņš – dziedātājs, mūziķis, grupas "Otra puse" līderis, Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas vokāla nodaļas absolvents, dīdžejs

"Esiet vienmēr jūs paši, mīliet mūziku un ticiet saviem spēkiem un iecerēm! Tad viss izdosies!"

Jenny May - karstasinīgo latino ritmu dziedātāja, skanīgās balss īpašniece, dažādu šovu dalībniece, mūziķe.

"Izbaudiet mirkli, kad esiet uz skatuves!"

Normunds Rutulis – dziedātājs, mūzikas un radio producents, dziesmu autors, radio DJ un TV raidījumu vadītājs.

"Konkursantiem vēlu nepazaudēt savu identitāti mēģinot kādam līdzināties, bet saglabāt savu unikalitāti un izmantot to!"

Edgars Kramiņš - vokālais pedagogs, doktors, mūzikas šovu žūrijas loceklis

"Lai griba un labas domas Jūs pavada gatavojoties konkursam!"

Uldis Marhilēvičs - mūziķis, komponists, pianists.

“Novēlu dalībniekiem būt paškritiskiem un neuzķerties uz zvaigžņu slimību”

Ilmārs Šterns – dziedātājs, komponists, vokālais pedagogs (maģistrs) un dzejnieks.

"Dziedātāj, tu to vari! Nāc, piedalies, pārsteidz un aizrauj klausītājus! Esmu pārliecināts, ka tev tas ir pa spēkam!"

Inga Bērziņa - džeza vokāliste, pedagogs J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, RPIVA, Rīgas Doma kora skolā.

"Lai mūzika iedvesmo un sniedz pārliecību labam priekšnesumam konkursā!"

Karīna Tropa - vokālais pedagogs, Trio "Lady`s Sweet" dalībniece, šovu muzikālais producents

"Lai arī kā mums brīžiem izdodas vai neizdodas-atcerieties, tas ir tikai ceļa sākums, tādēļ saņemiet drosmi, mērķtiecibu un nepadodaties! Galvenais , kas nepieciešams- mirdzums acīs un uz priekšu! Viss ir iespējams!"

Samanta Tīna Poļakova - dziedātāja, TV šovu dalībniece

Riks Riski - skaņu inženieris, producents, dziesmu aranžētājs, komponists, vokālais pedagogs.

Adrians Kukuvass - dziedātājs un dziesmu autors, trompetists, pazīstams kā grupas "Menuets" solists.